O mnie

Nazywam się Natalia Winiarz. Wierzę, że prawdziwe piękno przyciąga i wzbudza w nas przyjemne emocje. Często wynika ono z wewnętrznych wartości i wizji, które uwidaczniają się w naszych działaniach. Pomagam swoim klientom przekuć te wartości na język graficzny, aby ich marka była pozytywnie i właściwie odbierana przez otoczenie oraz przynosiła pożądane efekty.

Wierzę, że spójność między głównymi wartościami, misją a wizualną stroną marki, daje prawdziwą moc przekazu. Doradzam jak dzięki identyfikacji wizualnej, zrobić milowy krok na biznesowej drodze.

Ogromną radość sprawiają mi sukcesy moich klientów oraz ich każdy, nawet ten najmniejszy, biznesowy krok naprzód. Wiem, że kryje się za tym ogrom włożonej pracy, wysiłku i czasu. A projekty graficzne, które dla nich tworzę, pomagają realizować im swoje pomysły, marzenia i osiągać wyznaczone cele.

Prywatnie jestem Żoną oraz Mamą. Jestem rodowitą Poznanianką. Tworzę również odzieżową markę Gwarne Ciuchy, której grafiki przedstawiają poznańskość – raz z powagą, a raz z przymrużeniem ślipia ;)