O mnie

Nazywam się Natalia Winiarz. Jestem grafikiem i daję markom nowe oblicze. Wierzę, że prawdziwe piękno przyciąga i wzbudza w nas przyjemne emocje. Często wynika ono z wewnętrznych wartości i wizji, które uwidaczniają się w naszych działaniach. Pomagam swoim klientom przekuć te wartości na język graficzny, aby ich marka była pozytywnie i właściwie odbierana przez otoczenie oraz przynosiła pożądane efekty.

Tworzę identyfikacje wizualne firm, projekty do druku oraz projekty stron internetowych. Z projektowaniem jestem związana od kilkunastu lat (5 lat liceum plastyczne, 5 lat studia architektoniczne, a od 5 lat własna firma związana z projektowaniem graficznym).

"Kto się nie rozwija, ten się cofa". Ciągle wzbogacam swoją wiedzę i umiejętności z dziedzin biznesowych i około biznesowych, takich jak marketing, social media, sprzedaż online, psychologia, umiejętności miękkie. A wszystko to pozwala mi jeszcze lepiej spojrzeć na projektowe wyzwania i znaleźć najlepsze rozwiązania.

Wierzę, że spójność między głównymi wartościami, misją a wizualną stroną marki, daje prawdziwą moc przekazu. Doradzam jak dzięki identyfikacji wizualnej, zrobić milowy krok na biznesowej drodze.

Ogromną radość sprawiają mi sukcesy moich klientów oraz ich każdy, nawet ten najmniejszy, biznesowy krok naprzód. Wiem, że kryje się za tym ogrom włożonej pracy, wysiłku i czasu. A projekty graficzne, które dla nich tworzę, pomagają realizować im swoje pomysły, marzenia i osiągać wyznaczone cele.

Prywatnie jestem Żoną oraz Mamą. Jestem rodowitą Poznanianką. Tworzę również odzieżową markę Gwarne Ciuchy, której grafiki przedstawiają poznańskość – raz z powagą, a raz z przymrużeniem ślipia ;)