Zastanawiasz się czasem jaki kolor wybrać do swojego pokoju lub biznesu? A może zastanawiasz się dlaczego powiększyłaś swoją garderobę o kolejną bluzkę?

Możesz wierzyć lub nie, ale kolory mają ogromną moc. W większości przypadków jesteśmy nieświadomi ich wpływu i oddziaływania na nasze postrzeganie otoczenia, stany emocjonalne, a nawet decyzje.

Większość ludzi jest wzrokowcami. Mówi się, że pierwsze wrażenie trwa od 0,1 do 30 sekund. To niewiele czasu, zwłaszcza, że już w pierwszych sekundach można ocenić, czy coś albo ktoś nam się podoba lub nie. Podobnie jest z logo firmy, identyfikacją wizualną, kolorami firmowymi. Jakie pierwsze wrażenie wywołuje Twoja strona internetowa i opakowania produktów? Jeśli prowadzisz sklep stacjonarny – czy Twoi klienci dobrze czują się w jego wnętrzu?

Odkąd zaczęłam zgłębiać tajemnice kolorów oraz ich postrzeganie – zafascynował mnie ich świat. Kolory odgrywają ważną rolę w otaczającej nas rzeczywistości. Niestety nie zawsze używamy ich świadomie. Czasem niewłaściwym doborem barw, można zaszkodzić i sobie i innym. Nie mówiąc już o złym pierwszym wrażeniu w kontakcie z firmą.


12 TYGODNI – 12 KOLORÓW


Dlatego stworzyłam cykl o kolorach: 12 tygodni – 12 kolorów. Bohaterem każdego kolejnego tygodnia jest jeden kolor:

– Na fp na Facebooku, Instagramie oraz LinkedIn umieszczam ciekawostki związane z danym kolorem.

– Zostawiając swój adres e-mail otrzymasz 7-dniowy planner do wydrukowania (każdy w innym kolorze) oraz inne niespodzianki.

– Dowiesz się co każdy kolor oznacza i w jaki sposób oddziałuje na otoczenie.

– Plannery zostały wzbogacone o wykonane przeze mnie ilustracje kobiet w 12 kolorowych obliczach.

To jak? Jesteś gotów na porywającą podróż do królestwa kolorów?


CHCĘ POBRAĆ KOLOROWE PLANNERY