TŁUMACZKA24.PL

Projekt identyfikacji wizualnej dla biura tłumaczeń Tłumaczka 24.pl. Firma działa na rynku od 2007 roku. Po kilku latach działalności nastąpił czas na stworzenie spójnej identyfikacji wizualnej firmy, która odzwierciedli charakter marki oraz profesjonalizm. Atutem jest doświadczenie, szybkość i dokładność realizacji tłumaczeń.

Identyfikacja wizualna dla branży tłumaczeniowej


Niniejszym potwierdzam, że Natalia stworzyła dla mojej firmy logo, a następnie przygotowała projekt graficzny wizytówki, ulotki oraz strony internetowej. Wszystkie powyższe elementy zostały wykonane w sposób profesjonalny, z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. W trakcie naszej współpracy Natalia dała się poznać jako osoba bardzo rzetelna, sumienna, terminowa, a także otwarta na sugestie i wskazówki. Na każdym etapie realizacji zamówienia prezentowała kilka wariantów graficznych, a następnie dopracowywała projekty, uwzględniając wszystkie moje uwagi i propozycje. Ponadto Natalia cechuje się niezwykle wysoką kulturą osobistą, co sprawia, że współpraca z nią jest czystą przyjemnością i przebiega w sposób całkowicie gładki i bezproblemowy.
Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego, dlatego z czystym sumieniem oraz pełnym przekonaniem polecam Natalię i jej firmę jako profesjonalnego wykonawcę projektów graficznych.

– Agata Młynarska